Τετάρτη, 16 Απριλίου 2014

3o ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΕΤΑΒΕ

Οι αγώνες έγιναν για την στελέχωση των κλιμακίων της ΕΤΑΒΕ . Η συμμετοχή ήταν πολύ μεγάλη. Περίπου 1000 αθλητές από 86 σωματεία της Βόρειας Ελλάδας αγωνίστηκαν και τις τρεις ημέρες. Από τον σύλλογό  μας τέσσερις (4) αθλητές/-τριες κατάφεραν να κατακτήσουν την πρώτη θέση στην κατηγορία τους και  να συμμετέχουν στα κλιμάκια.

Στυανίδης Αίαντας 3η θέση (χάλκινο μετάλλιο) -53 kg Παίδων

Στην κατηγορία Παίδων - Κορασίδων 2003-2004, ο σύλλογός μας κατέλαβε την τρίτη (3η) θέση στην τελική  κατάταξη των μεταλλίων.

Αγωνίστηκαν επίσης οι παρακάτω αθλητές/-τριες  οι οποίοι πραγματοποίησαν αξιόλογες εμφανίσεις.

Γιαννακόπουλος Γιάννης, Δήμου Δημήτριος, Ελευθεράκης Μάριος, Καραγεωργάκης Γιάννης, Καρακούτα Παναγιώτα, Καραγιάννης Γιάννης, Μουμούρης Σπύρος, Παπαναστασίου Δημήτρης, Περιστανίδου Άννα, Πατάκης Κλεάνθης, Πιπεράς Πασχαλης, Υφαντής Μανώλης, Γελιοβάρης Βασίλης, Δημητριάδου Τζένια, Καρακούτας Βασίλης, Κοντός Χρήστος, Λούτσης Θανάσης, Μέρμηγκας Δημήτρης, Παπάζης Αγγελος, Ορφανίδης Δημήτριος, Χαραλαμπίδης Νίκος.

Συγχαρητήρια σε ΟΛΑ τα παιδιά για την συμμετοχή τους και τις θέσεις που κατέκτησαν!!!!